5-7 грудня 2014 року в м.Житомир у приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Олега Ольжича за адресою: Новий бульвар, 4 пройде фінал дитячого Гран-Прі 2014 Житомирської області з шахів «Ліга Чемпіонів».
СИСТЕМА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Матчі між кращими шахістами Житомирської області та України за результатами набраних залікових балів у 5 етапах дитячого Гран-Прі, що проходили напротязі 2014 року:
1 етап – «Офіцери королівської гри», лютий 2014 р.
2 етап – «Битва юних шахових генералів», травень 2014 р.
3 етап – «Шахова юність Полісся», червень 2014 р.
4 етап – «Лідери шахової мережі», вересень 2014 р.
5 етап – «Чуднівська Вежа», жовтень 2014 р.
Матч складається з 4 основних партій з контролем часу 30 хв + 5 сек/хід кожному гравцю до завершення партії. Якщо після 3-х партій один з учасників матчу набирає 2.5 очки – матч завершується достроково. У випадку результату 2-2 після основних партій, грається тай-брейк:
Турніри А, Б, В (до 16, 13, 10 років):
— 2 бліц партії з контролем 3 хв + 2 сек/хід кожному гравцю до завершення партії;
— бліц-партія «армагедон», якщо за результатами бліцу рахунок 1-1; де білим дається 5 хв, чорним 4 хв. У разі нічийного результату, переможцем матчу стає шахіст, що грав чорними.
Турнір Г (до 8 років):
— бліц-партія «армагедон», якщо за результатами бліцу рахунок 1-1; де білим дається 5 хв, чорним 4 хв. У разі нічийного результату, переможцем матчу стає шахіст, що грав чорними.
Колір першої партії розгадується між учасниками на початку матчу та надалі чередується. Також колір фігур розгадується перед тай-брейком.
У півфінальних матчах не можуть зустрітись учасники, що посіли за результатами залікових балів 1 та 2 місця. Півфінальні пари формуються між переможцями матчів ¼ фіналу наступним чином:
Переможець пари 1-8 проти переможця пари 3-6;
Переможець пари 2-7 проти переможця пари 4-5.
Прохання до учасників та їх тренерів зателефонувати адміністратору Гран-Прі до 3 грудня та підтвердити свою участь у змаганнях. У випадку якщо хтось із учасників відмовляється від участі або з різних причин не може бути присутнім на змаганнях, його місце займає запасний учасник.
(097) 227 35 40 Штукун Андрій Валентинович
ГРАФІК ЗМАГАНЬ
5 грудня (п’ятниця):
10.30 – Урочисте відкриття змагань.
11.00 – Старт матчів ¼ фіналу.
15.30 – Тай-брейк (за необхідності).
6 грудня (субота):
11.00 – Старт півфінальних матчів.
15.30 – Тай-брейк (за необхідності).
7 грудня (неділя):
11.00 – Старт фінальних матчів та матчів за ІІІ місце.
15.30 – Тай-брейк (за необхідності).
16.20 – Офіційна церемонія нагородження.
НАГОРОДЖЕННЯ
Учасники фінальних матчів, а також переможці матчів за ІІІ місце кожної вікової групи нагороджуються грамотами, медалями та грошовими призами:
Переможці Ліги Чемпіонів – 500 грн.
Учасники, що програли фінальний матч – 300 грн.
Переможці матчів за ІІІ місце – 200 грн.
Переможці Ліги Чемпіонів стають Чемпіонами Гран-Прі 2014 року, нагороджуються додатково Кубком та звільняються від сплати турнірного внеску на всю серію дитячого Гран-Прі 2015 року.
¼ ФІНАЛУ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ
Нижче приводяться пари ¼ фіналу по віковим групам з повною статистикою за результатами участі у етапах Гран-Прі 2014 року.
1-2 і 3-4
Турнір А (вікова група до 16 років)
Арманов Владислав (Коростишів) – Башмаков Денис (Житомир)
Арманов Владислав – 36 партій: 20 перемог, 7 нічиїх, 9 поразок
Башмаков Денис – 36 партій: 14 перемог, 5 нічиїх, 17 поразок
Особисті зустрічі: 2-0 на користь Арманова Владислава.
Зосімович Денис (Житомир) – Ратнер Давид (Житомир)
Зосімович Денис – 27 партій: 14 перемог, 6 нічиїх, 7 поразок
Ратнер Давид – 24 партії: 13 перемог, 4 нічиї, 7 поразок
Особисті зустрічі: 1-0 на користь Ратнера Давида.
Трофименко Денис (Житомир) – Іванішен Юрій (Бердичів)
Трофименко Денис – 36 партій: 17 перемог, 7 нічиїх, 12 поразок
Іванішен Юрій – 16 партій: 10 перемог, 1 нічия, 5 поразок
Особисті зустрічі: 2-0 на користь Іванішена Юрія.
Ніколайчук Дмитро (Коростишів) – Волотовський Кирил (Коростишів)
Ніколайчук Дмитро – 29 партій: 12 перемог, 6 нічиїх, 11 поразок
Волотовський Кирил – 20 партій: 10 перемог, 5 нічиїх, 5 поразок
Особисті зустрічі: 1-0 на користь Волотовського Кирила.
Перший запасний: Медведик Василь (Броди, Львівська обл.)
Турнір Б (вікова група до 13 років)
Корнійчук Олександра (Житомир) – Тонкошкур Олег (Малин)
Корнійчук Олександра – 39 партій: 27 перемог, 8 нічиїх, 4 поразки
Тонкошкур Олег – 18 партій: 9 перемог, 4 нічиї, 5 поразок
Особисті зустрічі: нічия 0,5-0,5.
Новицький Ярослав (Житомир) – Снігур Олег (Чуднів)
Новицький Ярослав – 38 партій: 20 перемог, 10 нічиїх, 8 поразок
Снігур Олег – 39 партій: 22 перемоги, 4 нічиї, 13 поразок
Особисті зустрічі: 1,5-0,5 на користь Новицького Ярослава.
Осадчук Дмитро (Малин) – Медведик Володимир (Броди, Львівська обл.)
Осадчук Дмитро – 38 партій: 23 перемоги, 3 нічиї, 12 поразок
Медведик Володимир – 16 партій: 13 перемог, 3 нічиї
Особисті зустрічі: не зустрічались.
Лудіщев Артем (Житомир) – Грищенко Дмитро (Коростень)
Лудіщев Артем – 32 партії: 18 перемог, 6 нічиїх, 8 поразок
Грищенко Дмитро – 23 партії: 16 перемог, 1 нічия, 6 поразок
Особисті зустрічі: 1-0 на користь Грищенка Дмитра.
Перший запасний: Ломакова Богдана (Коростишів)
Турнір В (вікова група до 10 років)
Андрійчук Ілля (Житомир) – Гурман Аліка (Коростишів)
Андрійчук Ілля – 39 партій: 25 перемог, 3 нічиї, 11 поразок
Гурман Аліка – 21 партія: 12 перемог, 2 нічиї, 7 поразок
Особисті зустрічі: 1-0 на користь Андрійчука Іллі.
Цегельник Віталій (Бердичів) – Радченко Богдан (Коростишів)
Цегельник Віталій – 39 партій: 20 перемог, 7 нічиїх, 12 поразок
Радченко Богдан – 30 партій: 19 перемог, 1 нічия, 10 поразок
Особисті зустрічі: 1,5-0,5 на користь Цегельника Віталія.
Корнійчук Федір (Житомир) – Січінава Зурабі (Чуднів)
Корнійчук Федір – 39 партій: 23 перемоги, 3 нічиї, 13 поразок
Січінава Зурабі – 39 партій: 20 перемог, 19 поразок
Особисті зустрічі: 2-1 на користь Корнійчука Федора.
Павлюк Аліна (Житомир) – Рубан Андрій (Коростишів)
Павлюк Аліна – 39 партій: 20 перемог, 5 нічиїх, 14 поразок
Рубан Андрій – 39 партій: 19 перемог, 4 нічиї, 16 поразок
Особисті зустрічі: 2-1 на користь Рубана Андрія.
Перший запасний: Лавренчук Віталій (Коростень).
Турнір Г (вікова група до 8 років)
Яременко Андрій (Коростишів) –Довгалюк Олександр (Кам’янець-Подільський)
Яременко Андрій – 30 партій: 25 перемог, 1 нічия, 4 поразки
Довгалюк Олександр – 9 партій: 5 перемог, 1 нічия, 3 поразки
Особисті зустрічі: не зустрічались.
Горьков Денис (Коростишів) – Пашківський Святослав (Житомир)
Горьков Денис – 28 партій: 18 перемог, 10 поразок
Пашківський Святослав – 30 партій: 15 перемог, 1 нічия, 14 поразок
Особисті зустрічі: 1-0 на користь Горькова Дениса
Камінський Максим (Житомир) – Усков Михайло (Житомир)
Камінський Максим – 21 партія: 16 перемог, 5 поразок
Усков Михайло – 37 партій: 16 перемог, 3 нічиї, 18 поразок
Особисті зустрічі: 3-0 на користь Камінського Максима
Наумчук Віктор (Житомир) – Герасимчук Юлія (Коростишів)
Наумчук Віктор – 37 партій: 19 перемог, 18 поразок
Герасимчук Юлія – 21 партія: 15 перемог, 1 нічия, 5 поразок
Особисті зустрічі: 2-0 на користь Герасимчук Юлії
Перший запасний: Менн Єва (Бердичів).
А організатори і судді дитячого Гран-Прі зі свого боку бажають всім учасникам якомога якісніше підготуватись до Ліги Чемпіонів і продемонструвати свою найкращу гру.
До зустрічі, шановні шахісти.